Galeria Studio Marek Prościak

Galeria Studio Marek Prościak

Plener

P L E N E R

Pola, morze, fale, wiatr, piękne krajobrazy, suknia ślubna, zadowolone twarze, to jest to co zawsze warto utrwalić na fotografii ślubnej. Po latach z przyjemnością spojrzymy jak udany był nasz dzień ślubu.

Studio

S T U D I O

Studio fotograficzne to miejsce gdzie możemy zrobić eleganckie oficjalne zdjęcia, tak lubiane przez rodziców i bliskich. To te fotografie najczęściej są powiększane i oprawiane w ramy w naszym laboratorium.

Sandra i Tomek

S A N D R A   I    T O M E K

Sandra i Tomek - dla nas to był też udany dzień spędzony z parą młodą, przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia w kościele i niezwykle udane wesele, zadowoleni goście, niezwykłe chwile i wspomnienia.

alt

D E T A L E

Detale, detale, detale,... ślubna obrączka, spinki do koszuli, wiązanka ślubna, nakrycia na przyjęciu ślubnym. To wszystko powoduje że przyjęcie ślubne staje się tym jedynym, wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Albumy

A L B U M Y

Nasze studio fotograficzne potrafi przygotować bardzo atrakcyjne albumy fotograficzne z dnia ślubu. Twarda oprawa, wysokiej jakości odbitki fotograficzne i doskonały wybór zdjęć to ich największa zaleta.